Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Emeklilik ve Hayat

 • Destek Emeklilik Planı

  Katkı payı ödemeleri aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık dönemlerde yapılabilir. Aylık asgari katkı payı 125 TL’dir. Ek Katkı Payı Katılımcı veya ad ve hesabına katkı payı ödeyen kişinin talebi doğrultusunda sözleşme süresi içinde herhangi bir zamanda ödenebilecek katkı pay tutarıdır.

  -Hayvanların araca vereceği zararlar

  -Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör nedeni ile oluşan zararlar

  -Deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan -----zararlar

  -Kurallara uygun olmadan aracınızın yetkili olmayan kişilerce çekilmesi sırasında oluşacak zararlar

  -Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar

 • Tam Emeklilik Planı

  Başlangıç katkı payı tutarı teklif aşamasında tahsil edilir. Başlangıç katkı payı en az 10.000 TL olmak üzere katılımcı tarafından belirlenecek bir tutarda olabilir. Sözleşmenin yürürlüğe girmesi için başlangıç katkı payı tutarının teklif aşamasında ödenmesi gereklidir. Katkı Payı Ödeme Dönemi Katkı payı ödemeleri aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık dönemlerde yapılabilir. Aylık asgari katkı payı 300 TL’dir. Ek Katkı Payı Katılımcı veya ad ve hesabına katkı payı ödeyen kişinin talebi doğrultusunda sözleşme süresi içinde herhangi bir zamanda ödenebilecek katkı pay tutarıdır.
 • Yıllık Emeklilik Planı

  18 ile 65 yaş arasında olan sağlıklı herkes bu sigortadan yararlanabilir. Yıllık Hayat Sigortası'nı yaptırmak için acentelerimize başvurabilirsiniz.
 • Ferdi Kaza Sigortası

  Ferdi Kaza Sigortası ile bu konudaki beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayacak bir güvenceye sahip olabilir, sadece size değil sevdiklerinize de daha güvenli bir gelecek hazırlayabilirsiniz. 16 - 65 yaşları arasındaki kişiler faydalanabilir.
 • Artı Emeklilik Planı

  Katkı payı ödemeleri aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık dönemlerde yapılabilir. Aylık asgari katkı payı 200 TL’dir. Ek Katkı Payı Katılımcı veya ad ve hesabına katkı payı ödeyen kişinin talebi doğrultusunda sözleşme süresi içinde herhangi bir zamanda ödenebilecek katkı pay tutarıdır.
 • Rahat Emeklilik Planı

  Katkı Payı Ödeme Dönemi Katkı payı ödemeleri aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık dönemlerde yapılabilir. Aylık asgari katkı payı 100 TL’dir. Ek Katkı Payı Katılımcı veya ad ve hesabına katkı payı ödeyen kişinin talebi doğrultusunda sözleşme süresi içinde herhangi bir zamanda ödenebilecek katkı pay tutarıdır