Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

HAKKIMIZDA

      FERHATOĞLU ŞİRKETLER GRUBU'nda zeytin ve zeytinyağının temeli 19. yüzyılda, Güre'de Ferhat Bey tarafından 6 kuşak önce atıldı. Bu ilk yatırımın ardından yine Güre'de 1968 yılında 'FERHATOĞLU PETROL'ü hizmete açan Ferhatoğlu Şirketler Grubu akıllı ve farklı sektörlerde yatırımlarına devam ederek bölge ekonomisinde değerli bir marka olma yolunda ilerlemeye başladı. 2007 yılında Edremit'te hizmete açtığı NEFİSAR BEBE ile 'Chicco' markasını körfezliler ile buluşturan Ferhatoğlu, bir turizm merkezi olan Körfez Bölgesi'nin önemli ihtiyaçlarından birisini belirleyip, yeni yatırımlarına bu doğrultuda yön verdi. 2008 yazında Kuzey Ege'nin en büyük ilk Aqua parkını Altınoluk beldesinde AQUA OLİVE PARK olarak hizmete açtı. FERHATZADE İNŞAAT'I kurup, son olarak da AXA SİGORTA acenteliğini alarak, Ferhatoğlu adının güvencesiyle körfez halkına hizmet vermeye devam ediyor.

    Bölgemiz ekonomisine sürekli katkı sağlamak suretiyle, örnek gösterilen ve yeni müteşebbislerce model olarak kabul edilen bir kurum olmak misyonuyla günden güne büyüyen FERHATOĞLU ŞİRKETLER GRUBU, önümüzdeki yıllarda yapacağı yeni yatırımlarıyla körfezin güçlü markası olmaya devam edecek.

TARİHÇE

  Edremit'te zeytin ve zeytinyağı denildiğinde akla gelen ilk isim FERHATOĞLU'dur. Neredeyse bir asırlık geçmişiyle beldenin en köklü ailelerinden olan FERHATOĞLU, zeytinliklerindeki on binlerce ağaçtan toplanıp üretilen zeytinyağlarıyla tercih edilen isimdir. Ferhatoğlu ürünleri üreticiden tüketiciye, toptan ve perakende olarak kendi satış noktalarında ve Türkiye genelindeki seçkin şarküteri ve marketlerde satılmaktadır.

 

Yönetim Kurulu Onursal Başkanı
Halil Kazım Ferhatoğlu
Yönetim Kurulu Başkanı
Mehmet Agah Ferhatoğlu
Yönetim Kurulu Üyeleri
Nefisar Ferhatoğlu Zehra Ferhatoğlu
Abdullah Şengören Kadir Yaşar
Kemal Yıldız Resmi Tolga Ersan
Levent Buzkır Şener Arpaku - CEO